0533 486 44 37 - 0324 337 50 09

Mersin  Evden Eve Nakliyat  Hakkımızda

   2000 Yılının Eylül ayında tek çatı altında kurulmuştur. Mersin merkezlidir. Güvenilir , Disiplinli , Adaletli , Doğruluk gibi hususları ele alarak Evden Eve Taşımacılık konusunda Türkiye' de Hizmet vermeye başlamıştır. Profesyonel araçlarıyla tam anlamıyla Evden eve Taşımacılık Yapmaktadır. Nakliyede sürat ve karşılıklı bilgi alışverişinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeki firmamız, kalkıştan varışa kadar bütün bilgileri çağımızın teknolojisiyle müşterilerine iletmektedir. Evden eve taşımacılık alanında mükemmele ulaşmak için uzun yollar kat etmek gerektiği bilinciyle çalışmalarını bütün hızıyla ve sabırla sürdürmekte kararlıdır. En İyi Araçlarımızla Tüm Türkiye ' ye Evden Eve Ambalajlı ve Sigortalı Taşımacılık Yaparak Hizmet Vermeye ve Doğru Yerlere Ulaştırmayı Hedef Biliyoruz. Mersin Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti olarak Mersinde Uzun yıllar hizmet vermek içinde elimizden geleni yapacağız.
 

Mersin Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Mersin Evden Eve Nakliyat  Misyonumuz

   Mersin Evden Eve Nakliyat olarak; müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, avrupa standartlarına uygun kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, insanların özel hayatına hitap eden uygulamalar da müşteri odaklı taşıma hizmeti vermek, sektörümüz de ki uygulamaların ve teknolojilerin ilk uygulayıcısı olmaktır. Bu hedefdeki en büyük dayanağımız eğitimli ve görev bilinçli personel kaynağımızdır.

Mersin Evden Eve Ambalajlı Taşımacılık

 

Mersin Evden Eve Nakliyat  Vizyonumuz

   Mersin Evden Eve Nakliyat olarak; müşterilerimizin beklentilerine ve gereksinizmlerini takip ederek en doğru çözüme kavuşturmak, kişilerin iş yaşamı ve özel yaşamına kolaylaştırıcı ve zenginleştirici katkıda bulunmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek, uzman ekibimizle taşımacılık uygulamalarında hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir.

Mersin Evden Eve Asansörlü Taşımacılık